Feb 23rd 2012

*=Minor leaguer taken

Orig Team

1st

2nd

3rd

4th

5th

6th

7th

8th 9th

10th

11th
New Hampshire* NWS B Lawrie NWS A De Aza SRS A Bastardo #73 NWC Ch Martinez #97 NWS C Wells NWS G Dobbs NWS T Milone JJC N Blackburn NWS J Outman TWR D McGowan TWR B Wilson

New Jersey*

NBC M Moore

LLM D Holland

NBC J Turner

OOS B Colon

NBC D Bundy*

CCP T Sipp

SWM J Schafer

CCP L Hawkins

NBC B Roberts

NBC W Ohman

NBC D McDonald

Kennesaw*

KWR M Trumbo

KWR B  Beavan

KWR J Reddick

KWR C Parmelee

NWC R Detwiller

MCD W Lopez

KWR E Carrera

NBP C Wade

MCD B Cassevah

KWR JJ Reyes

CIP Y  Grandal*

Montreal*

MCD S Perez

HHC A Presley

HHC R Brothers

TWR J Hannahan

MCD M Stutes

SRS C Stewart

MCD T Frazier

MCD S Feldman

MCD F DeLosSantos

MCD E Johnson

MCD P Aumont*

Cooperstown*

SWM R Vogelsong

SWM P Humber

SWM B Lillibridge

SWM J Bourgeois

CIP B LaHair

BBD J Patterson

IRM

IRM A Cobb

CIP J Gomez

LLM J Garland

NBC C Resop

Lake Co*

LLM J Kipnis

#30 LLM A Rendon*

LLM R Lavarnway

LLM D Descalso

MER A Crow

NBC A White

BSP E Sanchez

CIP J Williams

LLM K Millwood

LLM F Rodriguez

LLM Drop n draft

Longue Pt

LLD R Roberts

Forfeit

LLD S Cishek

LLD H Blanco

LP G Kottaras

LLD B Penny

LLD B Wallace

LLD C Breslow

LLD D Schlereth

LLD B Gomes

LLD R Perry

Newton*

NBP J Collmenter

NBP G Moscoso

NBP A Miles

NBP H Alvarez

NBP M Sano*

NBP Br Pena

NBP J Wilson

NBP B Sanches

NBP M McKenry

NBP F Morales

NBP Drop n Draft

Maine*

BSP T Bauer*

MER G Cole*

PPS Hak J Lee*

MER C Blackmon

MER G Perkins

MER L Coleman

MER A Dirks

JJC D Hultzen*

MER L Hughes

MER J Harrison

MER J Darnell

Bryan*

KBP D Barney

HHC A Alburquerque

KBP T Flowers

JJC B Peacock

KBP D Kelly

KBP B Hayes

KBP B Starling*

KBP J Grilli

KBP E Teaford

KBP D Butera

KBP Z Duke

Ottawa*

OOS Y Darvish*

Forfeit

MCD M Melancon

OOS M MacDougal

OOS L Ayala

131 SWM E Chavez

OOS L Gregerson

OOS C Johnson

OOS J Wright

OOS  C Mortensen

OOS J Gray

Stirling*

SRS B McCarthy

SRS A Aceves

OOR M Carp

NBP S Fuld

SRS T Collins

SRS C Stewart

SRS Al Gonzalez

LLM B Hand

KBP D Sutton

OOR Z Stewart

OOR J Cruz

Belfast

LLM J Weeks

Forfeit

BBD B Woods

BBD B Bogesevic

BBD S Elbert

BBD M Acosta

BBD T Campana

BBD R Thompson

BBD J Pridie

BBD M Albers

BBD B Conrad

Towaco*

TWR P Goldschmidt

#38 TWR N Reimold

NWS J Guerra

TWR M Estrada

TWR S LeCure

NWC B Duensing

NWS H Noesi

LLM D McCutchen

TWR C Kelly*

TWR J Miranda

KWR A Cook

Joliet*

JJC A Rizzo

IRM D Pomerantz

JJC J Samardjia

HHC N Arenado*

SRS A Bradley*

JJC P Beato

JJC C Gentry

CIP C Furbush

KWR G Richards

KBP J Isringhausen

SWM R Mattheus

HighBridge*

SWM D Murphy

HHC J Nicasio

HHC K Seager

HHC M Downs

OOR J McDonald

KBP C Nelson

HHC H Rodriguez

HHC D Herndon

NBC L Scott

HHC Forfeit

HHC Forfeit

Indiana*

KWR Y Cespedes*

NWS J Profar*

IRM A Vizcaino

CIP J Paredes

KWR C Peguero

SWM T Plouffe

IRM R Tatusko*

IRM B Bergersen

IRM P Janish

IRM M Lowe

KBP Drop n draft

Philly*

PPS F Salas

Forfeit

PPS L Lynn

PPS C Wang

PPS B Crawford

PPS AJ Ellis

PPS M Owings

PPS J Flores

PPS M Saunders

PPS B Pill

PPPS A Miller

Ohio*

OOR  J Altuve

OOR J Johnson

LLM A Swarzak

OOR B Hamilton*

LLM M Aviles

OTR G Mota

BSP M Batista

HHC T Cruz

OOR  J Arrendondo

OOR M Martinez

OOR N Adcock

Carolina*

CCP JD Martinez

JJC N Eovaldi

CCP A Reed

CCP W Rosario

CCP R Santiago

CCS M Treanor

CCS R DeLaRosa

CCP T DeArnaud*

CCP J Constanza

CCP G Laird

CCP Forfeit

Brooklyn*

LLM Z Britton

TWR A Casilla

BBD T Chatwood

JJC D Duffy

BSP B Bray

BSP A Bass

BSP N Evans

JJC C Coleman

BSP C Cowgill

BSP E Surkamp

BSP E Renteria

Limoilou*

LWD T Pasternicky*

LWD J Parker

LWD D Cooper

LWD A Liddi

LWD An Rodriguez

LWD A Simon

LWD W Harris

LWD L Ondrusek

LWD C Ramos

LWD T Greene

LWD A Burnett

Skokie*

KWR E Thames

CIP J Sands

CIP R Delgado

IRM L Martin

KWR J Giavotella

SWM D Willis

HHC M Dunn

NBC C Patterson

SWM J Segura*

SWM J Fox

SWM E Sogard

SanDiego*

#24 SSC J Guzman

#48 SSC V Pestano

#72 SSC Taijuan Walker*

#96 SSC J Giambi

SSC J Thome

SSC C Qualls

SSC G Sherrill

SSC C Figgins

SSC S Hairston

SSC T Wilhelmsen

SSC M Gonzalez